طرح ویزیت رایگان با اعزام تیم پزشکی به روستای چاهکوتاه

4 آبان 1395
بمناسبت ماه محرم ، ماه عزاداری سید الشهدا طرح ویزیت رایگان درروستای قلعه چاهکوتاه از طرف مرکزخدمات جامع سلامت چاهکوتاه با همکاری بسیج جامعه پزشکی شهرستان بوشهر انجام شد

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت گام مؤثری در دسترسی و ایجاد عدالت در سلامت برای مردم می باشد تا بتواند موجب ایجاد رضایت و آرامش و آسایش مردم جامعه شود
مهندس حمید حبیبی نیا افزود: امروز دستاوردهای کشور در علم پزشکی و رسیدن به خودکفایی در برخی از بخش‌های درمانی، مدیون تلاش‌های شبانه‌ روزی و صادقانه پزشکان متعهد ایران اسلامی است و به همین منظور اقدام به برگزاری طرح ویزیت رایگان نمود.
وی اظهار داشت: یکی از شاخص های توسعه کشور ارتقای نظام سلامت است که در این راستا بمناسبت ماه محرم مرکز بهداشت شهرستان بوشهربا همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی ، تلاش می کند تا با اجرای طرح های مختلف زمینه بهداشت و درمان افراد نیازمند در مناطق محروم استان را فراهم آورد. .
وی افزود : تیم پزشکی با اعزام به روستای قلعه  چاهکوتاه تعداد 36 بیمار از ساکنین این منطقه را ویزیت ودر صورت نیاز بیمار به متخصصین سطح استان ارجاع نمودند.

                                                                                            


کلمات کلیدی:
ویزیت     رایگان     بسیج     محرم     چاهکوتاه    
تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >