قهرمانی بانوان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در مسابقات ورزش همگانی همگام با ورزش

15 شهريور 1396
بانوان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در مسابقات ورزشی همگانی همگام با ورزش که در سالن مجموعه ورزشی کارگران بوشهر برگزار شد به مقام قهرمانی رسیدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر یک دوره مسابقه همگانی همگام با ورزش‌های بومی و محلی ویژه بانوان کارمند شهرستان بوشهر با حضور عباس جمشیدی فرماندار بوشهر و مریم قربانی معاون برنامه‌ریزی فرماندار و دیگر روسای ادارات در سالن مجموعه ورزشی کارگران بوشهر برگزار شد.
سرپرست بانوان تیم ورزشی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در این خصوص اظهار داشت: با توجه به آمار بالای بیماری‌های مزمن مانند بیماری‌های قلبی و عروقی، دیابت در شهرستان بوشهر، اینگونه مسابقات و بازی‌های محلی و بومی باعث کاهش بیماری‌ها و ارتقای شادابی و پویایی و سلامتی در بین جامعه و بخصوص جامعه زنان در ادارات شهرستان خواهد شد.
فاطمه مهدیان اضافه کرد: در این دوره از مسابقات یازده تیم 5 نفره از شهرستان بوشهر حضور داشتند که تیم بانوان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر مقام قهرمانی، تیم آتش‌نشانی مقام دوم و تیم‌های اداره کار و اداره گمرک بوشهر توانستند به‌طور مشترک مقام سومی را کسب نمایند.

گوهر افشین، ماه زرافشون رفیعی، لیلا بازرگان، مریم صداقت واعظم الیاسی اعضای تیم بانوان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر را تشکیل می‌دادند.

                                                                                                    


کلمات کلیدی:
تیم     بانوان     مقام     قهرمانی     همگام     با    
ورزش     فاطمه     مهدیان    
تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >