گشت مشترک صنوف حساس عرضه کننده مواد غذایی در شهرستان بوشهرانجام می شود

23 بهمن 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهرگفت از اول بهمن ماه لغایت 15 فروردین ماه 98 صنوف حساس عرضه کننده موادغذایی مورد بازرسی و پایش قرار می گیرند.

 به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت ، مهندس حسن فخرایی اعلام کرد: به منظور نظارت بر بهداشت موادغذایی عرضه شده در واحد های صنفی شهرستان بوشهر ، گشت مشترک مرکز بهداشت ، تعزیرات حکومتی ، دامپزشکی و صنعت ، معدن و تجارت از اول بهمن ماه آغاز شد و تا اواسط فروردین 98 ادامه خواهدداشت.
وی بیان داشت: در این گشت مشترک صنوف حساس عرضه کننده در مراکز تهیه و توزیع و فروش موادغذایی از جمله رستوران ها ، قنادی ها وغذافروشی ها مورد بازرسی و پایش قرار می گیرند که رعایت بهداشت فردی کارکنان صنوف ، رعایت بهداشت محل کسب و سلامت موادغذایی عرضه شده و سایر موارد بهداشتی از جمله استفاده از کلاه و روپوش ، نصب توری پنجره ها نظافت سرویس های بهداشتی ، شارژ کپسول های اطفاء حریق ، نصب جعبه کمکهای اولیه ، وضعیت بهسازی مکان کسب از جمله مواردی است که در طی بازدیدها مورد توجه ویژه قرار گرفته و در صورت مشاهده تخلف برخورد قانونی انجام می شود.
سرپرست مرکز بهداشت این بازرسی ها را بصورت مستمر دانست وعنوان داشت: در طی بازرسی ها واحدهای متخلف شناسایی و پرونده آنان به تعزیرات حکومتی ارجاع داده می شود.
مهندس فخرایی خاطرنشان کرد: همشهریان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی مراتب را به سامانه شکایات مردمی به شماره تلفن 190 اعلام نمایند.

 

                                                                                    


کلمات کلیدی:
گشت     .مشترک     مهندس     .حسن     .فخرایی     اول.    
بهمن     .     15     .فروردین     .     190    
تعداد بازدید:   ۶۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >