35 کیلوگرم گوشت قرمزو مرغ فاسد از یک غذافروشی متخلف در شهر بوشهر معدوم شد

23 بهمن 1397
سرپرست مرکز بهداشت بوشهرگفت: 35 کیلوگرم گوشت قرمزو مرغ فاسد در گشت مشترک با نمایندگان سازمانهای مرتبط از یک غذافروشی متخلف معدوم شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر: مهندس حسن فخرایی اعلام داشت: کارشناسان بهداشت محیط این مرکز در راستای طرح تشدید نظارت و بازرسی از مراکز تهیه و توزیع موادغذایی و اماکن عمومی در قالب 17 اکیپ دونفره اقدام به بازرسی از صنوف حساس از جمله رستورانها، غذافروشی ها،ساندویچی ها و فست فودها در ساعات مختلف شبانه روز نمودند.
سرپرست مرکز بهداشت اجرای گشت مشترک بازدید از صنوف حساس را از اول بهمن ماه سال جاری بصورت مستمر دانست وعنوان داشت: بازرسین بهداشت محیط این مرکز به همراه بازرسان ادارات ذیربط از جمله دامپزشکی ،تعزیرات و صنعت ، معدن و تجارت در بازدید از غذافروشی واقع در بوشهر مقدار 35 کیلوگرم گوشت قرمزو مرغ فاسد و تاریخ مصرف گذشته رامعدوم نمودند.
وی تصریح کرد: پرونده این صنف متخلف که همچنین اقدام به نگهداری طولانی مدت مرغ طبخ شده و عرضه غذای مانده می نمود جهت اعمال قانون به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
مهندس فخرایی از شهروندان درخواست داشت تادر صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی با سامانه رسیدگی به شکایات مردمی وزارت بهداشت به شماره 190 تماس بگیرند وتصریح کرد با توجه به در پیش بودن ایام نوروز ، این گشت های مشترک تا پایان طرح بسیج سلامت نوروزی ادامه خواهد داشت.

 

                                                                                


کلمات کلیدی:
35     .کیلوگرم.     گوشت.     قرمز.و.     مرغ.     فاسد    
سرپرست     مرکز     بهداشت     مهندس     .حسن.     فخرایی    
تعداد بازدید:   ۷۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >