سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک:
بمناسبت هفته سلامت ازسالمندان تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت چغادک عیادت شد

10 ارديبهشت 1398
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک گفت: سالمندان تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت چغادک عیادت وبا اهدا شاخه گل از آنها تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر: زهراشبانی اعلام داشت: باتوجه به شعار امسال هفته سلامت که باعنوان مراقبت های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت نامگذاری شده است مرکز خدمات جامع سلامت چغادک پیگیری و انجام مراقبت های درب منزل برای افراد دارای مشکلات جسمی بخصوص گروه سنی سالمند توسط مراقبین سلامت را ضروری دانسته که این مهم در هفته سلامت انجام شد.
وی بیان داشت: دراین برنامه پزشک با بررسی وضعیت اولیه ، اندازه گیری فشارخون و بررسی آزمایشات بیماران سالمند ،داروهای متناسب با آنها را تجویز نمودند.
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت چغادک تاکید داشت: سالمندی دوره‌ای از زندگی است که با خوشی‌ها و ناخوشی‌های خاص خود همراه است و می‌توانیم با مشارکت سالمندان آینده‌ای بهتر برای خود و جوانان داشته باشیم و ضمن استفاده از آنها در کارهای مختلف، با این کار هم آن‌ها احساس شادابی بیشتری دارند و هم حس مثبت ارزشمند بودن در آن‌ها ایجاد شود.
شبانی خاطرنشان کرد: بمناسبت هفته سلامت تیم سلامت مرکزخدمات جامع سلامت چغادک با حضور در منزل تعدادی از سالمندان مبتلا به بیماری‌های دیابت وفشارخون به انجام مراقبت های لازم برای این افراد پرداختند وبا اهدا شاخه گل ازاین عزیزان تقدیر نمودند.


کلمات کلیدی:
زهرا.شبانی     مرکز.خدمات.جامع.سلامت.چغادک     سالمندان    
تعداد بازدید:   ۲۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >