طرح تشدید بازدید از غذافروشی ها، رستوران ها و کبابی ها در قالب گشت مشترک اجرا گردید.

17 آبان 1395
وضعیت بهداشتی صنوف حساس تحت کنترل بازرسین بهداشت محیط و ارگانهای نظارتی استانی ساماندهی می گردد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر ، سومین گشت مشترک بازرسان بهداشت محیط با حضور کارشناسان و بازرسین اداره صنعت ، معدن و تجارت ، تعزیرات حکومتی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی دایره اماکن نیروی انتظامی استان در شهر بوشهر برگزار گردید.
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت اظهار داشت : در راستای اجرای قانون ماده 13 و طی هماهنگی ها و تعاملات برون بخشی استانی و به منظور پایش سلامت غذایی در حوزه عرضه ، توزیع و ارتقاء شاخص های بهداشتی ، فعالیتهای نظارتی با سازمان های مرتبط منسجم تر و هدفمند می گردد.
مهندس ندا عالی حسینی تصریح کرد : برنامه گشت مشترک طبق برنامه ریزی سالیانه و بصورت زمان بندی طی چندین مرحله در سطح شهرستان اجرا و بنا به شرایط و براساس موازین بهداشتی ، نقایص پیگیری و با صنوف متخلف برخورد جدی خواهد شد.
ایشان بیان کرد : در سومین مرحله از گشت مشترک ،ازصنوف غذافروشی ، رستوران و چلوکبابی های بوشهر بازدید بعمل آمد و در حضور بازرسان سایر ارگانهای نظارتی ، موارد تخلف تفهیم و همچنین مقدار زیادی موادغذایی فاسد و غیرقابل مصرف ضبط و امحاء گردید و نیز پرونده متخلفین جهت تعزیر به اداره تعزیرات حکومتی استان ارجاع داده شد.

                                                                                  


کلمات کلیدی:
گشت     مشترک     عالی     حسینی     طرح     تشدید    
تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >