خطرسنجی بیماری های قلبی- عروقی و دیابت درادارات شهرستان بوشهر انجام خواهد شد

22 آبان 1401
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: خطرسنجی بیماری قلبی- عروقی و دیابت در ادارات متقاضی شهرستان بوشهر انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر: حمید حبیبی نیا بیان داشت: این برنامه در راستای اجرای برنامه خودمراقبتی سازمانی می باشد و از سلامت و رفاه کارکنان حمایت می کند که از ویژگی های آن ، همکاری کارکنان و کارفرمایان براي ترویج و ارتقاي سلامت و رفاه کارکنان و مردم می باشد.
این مقام مسئول اظهار داشت: برنامه خودمراقبتی سازمانی در ادارات با همکاری پیامگزاران سلامت اجرا می شود و باتوجه به درخواست هراداره مبنی بر اجرای برنامه غربالگری بیماری قلبی- عروقی و دیابت جهت حداقل 50 نفراز پرسنل ،تیم غربالگری مرکز بهداشت پس از هماهنگی های لازم در آن اداره جهت اقدام حضور پیدا خواهد کرد.
وی افزود:پیامگزاران سلامت ضمن تلاش در جهت افزایش آگاهی پرسنل اداره خود و تشویق آنان در این زمینه اقدامات لازم را درخصوص انجام مکاتبه،تکمیل فرم مربوط ، ثبت و ارسال مشخصات همکاران متقاضی به مرکز بهداشت شهرستان انجام دهند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر عنوان داشت: چهارمین جلسه آموزشی پیامگزاران سلامت شهرستان با موضوعات اجرای غربالگری بیماری های قلبی - عروقی و دیابت ،اجرای  برنامه عملیاتی سلامت محیط کار و ثبت مستندات آن و معایب تک فرزندی درخانواده ها  در محل سالن اجتماعات شهید احمدی جوان اداره کل کمیته امداد استان  بوشهر برگزار شد.


کلمات کلیدی:
مرکز     بهداشت     شهرستان     بوشهر     دیابت     قلبی    
وعروقی     حمید     حبیبی     نیا    

تاریخ بروز رسانی:   23 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >