از داوطلبین متخصص به مناسبت هفته خود مراقبتی تقدیر شد

2 آذر 1401
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت:از داوطلبین متخصص به مناسبت هفته خود مراقبتی تقدیر شد

دکتر علیرضا حاجیونی معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در جلسه ای آموزشی که به مناسبت هفته خود مراقبتی (28 آبان لغایت 4 آذر ماه ) وبا حضور مدیران ارشد شرکتها و کارشناسان HSE برگزار شداظهار داشت: افزایش آگاهی ، مسئولیت پذیری ، توانمندسازی و مشارکت  رضایتمند و فعالانه فرد ، خانواده و جامعه در تامین  حفظ و ارتقای سلامت با استفاده از ظرفیت نهادها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی از جمله فعالیتهای مرکز بهداشت می باشد.
وی اضافه داشت: بهره گیری از ظرفیت های موجود جامعه در جهت حفظ و ارتقاء سلامتی جامعه در سطوح محلی و منطقه ای است و با برنامه ریزی ها و آموزش های مدون می توان راه رسیدن به پیشبرد اهداف بهداشتی را محقق ساخت.
در این جلسه فاطمه مهدیان کارشناس آموزش و ارتقاء سلامت به تدوین برنامه عملیاتی پرداخت نکاتی درخصوص  نحوه هدف نویسی و برنامه ریزی و ارتقاء شاخص بهداشتی در مجموعه شرکت خود آموزش های لازم را به این گروه هدف ارائه داد.
در این جلسه از داوطلبین متخصص شرکتها ( شرکت هدایت کشتی) که با ارائه عملکرد مطلوب در برنامه خود مراقبتی شرکت خود، با لوح تقدیر از طرف معاون بهداشتی (فنی) مرکز بهداشت قدردانی شد.


کلمات کلیدی:
خودمراقبتی     شرکتها             کارشناسان     HSE    
    دکتر     علیرضا     حاجیونی     فاطمه     مهدیان    

تاریخ بروز رسانی:   5 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >