برگزاری ایستگاه سلامت در ستاد نماز جمعه بوشهر

16 ارديبهشت 1402
به مناسبت هفته سلامت ایستگاه سلامت باعنوان ارتقای سلامت جامعه در مصلی نماز جمعه بوشهر برگزارشد

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت : زهرا رنجبر دهقان گفت: برنامه پزشکی خانواده در شعار امسال هفته سلامت به نحوی گنجانده شده است تا توجه و تمرکز بیشتری بر روی این برنامه و اهمیت و نقش آن در ارتقای سلامت جامعه قرار گیرد.
وی اضافه داشت: بی‌تردید برای انجام چنین اقدام مهمی همراهی تمام اجزای نظام سلامت به‌خصوص سازمان‌ها و صندوق‌های بیمه‌گر با دانشگاه‌های علوم پزشکی حائز اهمیت است.
کارشناس مسئول واحد آموزش وارتقائ سلامت بیان داشت: کشورهای پیشرو در برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع توانسته‌اند با رویکرد سلامت‌نگر، کل‌نگر و توجه به همه ابعاد سلامتی و ریشه‌یابی علل بیماری درروش و محیط زندگی و نیز تشخیص و درمان به‌موقع همراه با کاهش پرداخت مستقیم از جیب مردم، ضمن ارتقای سلامتی فرد، خانواده و اجتماع با هزینه کرد کارا و اثربخش منابع منجر به عدالت در سلامت و درنهایت ارتقای رضایت مردم و ارائه‌کنندگان خدمات سلامتی شوند.
با توجه به رویکرد عدالت در سلامت در این برنامه  و در هفته سلامت ، کارشناسان و مراقبین سلامت از نمازگزاران حاضر در مصلی نماز جمعه به انجام خدمات رایگان ، مشاوره تغذیه و اندازه گیری وزن وقد ارائه برشور هاو پمفلت های موضوعات آموزشی بهداشتی  داده شد.


کلمات کلیدی:
هفته     سلامت     ستاد     نماز     جمعه        
زهرا     رنجبردهقان    

تاریخ بروز رسانی:   18 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >