آیین کاشت نهال و نامگذاری به نام پاک فرزندان به مناسبت هفته جوانی جمعیت

2 خرداد 1402

به مناسبت هفته جمعیت (24 لغایت 30 اردیبهشت ماه) توسط معاون فنی و تعدای از فرزندان کارکنان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در محوطه ستاد مرکز نهال کاشته شد.
مشاور اموربانوان در مرکز بهداشت شهرستان گفت: 30 اردیبهشت‌ماه روز ملی جمعیت بوده و علت نامگذاری آن نیز سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی جمعیت توسط مقام معظم رهبری به دولت بوده است.
مشاور امور بانوان افزود: درخت در فرهنگ ایرانی و اسلامی جایگاه رفیعی دارد و نماد یک باروری پایان ناپذیر و همیشگی است. درخت نماد تمدنی ما است و حاکی از آن است که نسل ما ادامه پیدا خواهد کرد.
وی تصریح کرد: کاشت نهال توسط دکتر علیرضا حاجیونی معاون فنی و تعدادی از فرزندان پرسنل  مرکز بهداشت شهرستان بوشهر کاشته و به اسم فرزندان آنان نامگذاری شد.
 درادامه مسئول جوانی جمعیت در مرکز بهداشت شهرستان ضمن تبریک هفته جوانی جمعیت و سپاس از اجرای این مراسم ، به اصول تحکیم خانواده و تقویت نشاط درون خانواده تاکید نموده و گفت :
در راستای منویات مقام معظم رهبری به منظور جوانسازی جمعیت تا فرصت هست باید فرهنگ سازی کنیم و همچنین ابراز امیدواری نمودند با کاشت نهال و ادای احترام به طبیعت، در حفاظت و حراست از آن تا می توانیم کوشا باشیم که طبیعت زیبا و ماندگار در حفظ و ارتقای روحیه خانواده و جامعه نقش گرانبهایی خواهد داشت‌.
 در پایان هدایایی به کودکان اهدا شد.   

تاریخ بروز رسانی:   2 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >