برنامه ارتقاء دهنده سلامت در محلات کم برخوردار شهرستان بوشهر اجرا می شود

19 فروردين 1403
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: برنامه محله ارتقاء دهنده سلامت در محلات کم برخوردار شهرستان بوشهر اجرا می شود.


به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:مهندس حبیبی نیا  بیان داشت: "برنامه محله ارتقاء دهنده سلامت در محلات کم برخوردار" شهرستان شامل محله های رایانی،سرتل،امامزاده،تنگک 1،تنگک 2،تنگک 3 و چغادک پس از  تشکیل هیات امنا در سطح هر مرکز و صدور ابلاغ اعضاء هیات امناء و سازمان های همکار ، اجرایی می گردد.
این مقام مسئول با اشاره به ضرورت مشارکت مردم در این برنامه گفت: جلسه بین بخشی با سازمان های همکار در برنامه مانند فرمانداری،بخشداری،بهزیستی،کمیته امداد ،بسیج سپاه،کلانتری ها،شهرداری و شوراها،آموزش و پرورش ،تربیت بدنی،اداره تبلیغات اسلامی و... جهت دسترسی بهتر به اهداف برنامه که همانا شناسایی مشکلات و نیازهای محلات و اقدام درجهت رفع آن می باشد در روزهای آغازین سال نو برگزار می گردد.
وی افزود: مکاتبات اولیه با سازمان های همکار درخصوص نحوه اجرای برنامه و ارسال شیوه نامه "برنامه محله ارتقاء دهنده سلامت در محلات کم برخوردار" و معرفی محلات مشخص شده صورت گرفته است.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر عنوان داشت: امیدواریم با مشارکت مردم و تشکیل کانون سلامت محله و شورای ارتقای سلامت و اجرای نیاز سنجی و مداخلات ارتقای سلامت در سطح پایگاه های سلامت نسبت به رفع هر چه بهتر مشکلات شناسایی شده در سطح این محلات اقدام گردد.
کانال اطلاع رسانی دفاتر تحول سازمان امور اجتماعی وزارت کشور🔰 https://eitaa.com/tahavolejtemaie
انتهای پیام/ح.گ3001
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
محله     کم     برخوردار/مرکز     بهداشت     شهرستان     بوشهر/مهندس    
حبیبی     نیا/برنامه     ارتقاء     دهنده     سلامت     در    
محلات     کم     برخوردار    

تاریخ بروز رسانی:   19 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >