رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهرگفت:
گشت مشترک جهت بررسی و شناسایی زیستگاه های پر خطر وجود پشه آئدس اجرا شد

20 تير 1403
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهرگفت: به منظور مبارزه با انتشار پشه آئدس و پیشگیری از انتقال بیماریهای منتقله توسط آن گشت مشترک جهت بررسی و شناسایی زیستگاه های پر خطر وجود احتمالی پشه آئدس اجرا شد


به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر مهندس  حمیدحبیبی نیا گفت : به منظور مبارزه با انتشار پشه آئدس و پیشگیری از انتقال بیماریهای منتقله توسط آن به افراد سالم ، گشت مشترکی با حضور نمایندگان بهداشت و شهرداری اجرا گردید.
وی بیان داشت:در طی این بازدید مشترک که در دهه اول تیرماه سال جاری انجام شد از مناطق مختلف شهر از جمله پارکها ، فضاهای سبز و میادین شهر جهت شناسایی محل های احتمالی رشد و تکثیر پشه آئدس بازدید به عمل آمد..
 مهندس حبیبی نیا بیان داشت با توجه به اهمیت بالای مبارزه با پشه آئدس جهت حفظ سلامت عموم ، بازدیدهای میدانی از سطح شهر در قالب گشت های مشترک تداوم خواهد داشت.
وی افزود: در کنار تلاش نهادها ، ادارات و بخش های خصوصی ، مشارکت مردمی رکن موثر در مبارزه با پشه آئدس می باشد.
ایشان تاکید نمودند بهسازی محیط و مدیریت پسماند باعث از بین رفتن زیستگاه های پشه آئدس شده و تاثیر بسزایی در پیشگیری از رشد و تکثیر آن خواهد داشت و می طلبد همه ارگان های دولتی به ویژه شهرداری ها با همکاری مردم به انجام این مهم بپردازند.
انتهای پیام/ح.گ3001
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    گشت.مشترک     پشه.آئدس     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   20 تير 1403

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >